KURUMSAL

AKSTEKNİK ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SİS. OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. uzun yıllardır Türkiye İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır. Türkiye’ nin bütün illerine statik çözümler konusunda destek vermekteyiz. Ürünlerimizin tamamı bünyemizde bulunan mühendislerin AR-GE’ lerinin sonucunda ortaya çıkmıştır. Statik Elektrik konusunda yüksek teknolojiyi kullanarak antistatik ürünlerde size %100 çözüm oluşturmak için faaliyet göstermekteyiz.

AKSTeknik gerek tedarikçileri ve gerekse müşterileriyle uzun dönemli ilişkiler doğrultusunda, uluslararası standartlarda hizmet veren, müşterilerinin taleplerini karşılayan yatırımlarla sürekli gelişen ve büyüyen bir firmadır. AKSTeknik çalışanları; koşulsuz müşteri memnuniyeti, sürekli gelişme, değişen müşteri ihtiyaçlarının karşılanması, yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmayı hedef alan güçlü bir takımdır.

Statik Elektrik Önleyici, Statik Elektrik Yükleyici, %100 karbondan üretilen ve patentli olarak Antistatik Rulman Koruyucu üretimini bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Statik elektrik konusunda başta Ambalaj, Plastik, Tekstil, Elektronik, Otomotiv ve Makine sektöründe önde gelen şirketler referanslarımızdır.

Bunların yanı sıra temassız sıcaklık ölçüm ve termal kamera görüntüleme konusunda OPTRİS ve FLİR markalarının satışını yapmaktayız. AKSTeknik statik üzerine yoğunlaşmış statik üzerine her türlü probleminiz için çözümler üretmeyi hedefler.