Delik Tespit Cihazı 20kV

STATİK ELEKTRİK JENERATÖRÜ İLE DELİK TESPİT CİHAZI 20kV
Sipariş Kodu: AKSO-DTC-20 
GENEL BİLGİLER

Delik Tespit Cihazı özellikleri bakımından oldukça üstün özellikler ile donatılmıştır. LCD ekranı, Statik çıkış göstergesi, Çıkış verildiğini gösteren uyarı ışığı, ayarlanan güç kademesini hafızasında tutabilme özelliği ve overload (spark atlamasında) güç çıkışını otomatik olarak kesebilme ve içersinde barındırdığı röle devresi ile dışarıya kuru kontak sinyal vererek hatalı ürünlerin tespitini sağlama özelliğine sahiptir.

Teknik Özellikler:

Gösterge: 2x16 Mavi Karakter LCD Ekran
Giriş Gerilimi: AC220V / 230V
Statik Çıkış Gücü ve Göstergesi: Statik elektrik yükleme jeneratörünün delik tespit işlemlerindeki güç ayar aralığı 0-20kV - 1mA dir.  
Çıkış Gücü Ayarı:  Cihazının Önünde bulunan membran üzerindeki  + ve – butonlarına basarak ayarlanabilmektedir.
Cihazı Çalıştırma: Cihaz RUN butonuna basılı tutulduğu sürece çıkış verebildiği gibi kutu arkasındaki soketten de PLC veya başka bir sistemden sinyal alarak ta çıkış verebilir.
DTD (Delik Tespit Durumu) : Çıkış komutunu alıp çıkış verdiği andan itibaren cihaz anlık kaçak (Spark)  olup olmadığına bakar ve eğer spark oluşmuşsa çıkış otomatik olarak kesilir. LCD ekrandaki RL: (Röle) göstergesi de ON konuma geçer. Aynı zamanda cihaz kendi içersindeki röle kontağını kapatır böylece bu kontak üzerinden plc ya da kontrol sistemine sinyal gönderir. Ayrıca ekrandaki membran üzerindeki Kırmızı Overload yazan LED yanık pozisyona geçer. Cihaz 3 sn bu pozisyonda bekledikten sonra tekrar bekleme moduna geçer.
Toprak Koruması: Topraksız çalıştırılması halinde ekranda NO GROUND !! Hatasını gösterir ve toprak bağlanana kadar cihaz çalışma moduna geçmez.
Kullanım Alanları: Plastik, naylon vb. ürünlerde delik olup olmadığının tespitini yapma ve sisteme hatalı ürünü bildirme işlemlerinde kullanır.

ÜRÜN GÖRSELLERİ: