Smart Statik Yükleme Jeneratörü 20kV

STATİK ELEKTRİK YÜKLEME JENERATÖRÜ 20kV (24V Beslemeli - Smart)
Sipariş Kodu: AKSO-S-20
GENEL BİLGİLER

Avuca sığan boyutları ile yurt dışından ithal edilen pahalı markalardan hiçbir eksiği olmayan  SMART özelliği ile de bütün muadillerinden ayrılmaktadır. Bu cihazımızın kullanım alanı ise sadece Kalıp İçi Etiketleme IML olarak düşünülmüş ve buna göre tasarım ve yazılım yapılmıştır. Şuanda yurtiçi ve yurtdışında kalıp içi etiketlemede çalışan birçok cihazımız mevcuttur. 

Teknik Özellikler:

Statik Çıkış Gücü ve Göstergesi:  Çıkış gücü  2kV ~ 20kV - 1mA dir.
Anlık Kaçak Koruması: Anlık kaçak olması durumunda statik çıkışı otomatik olarak kesilir ve  LED gösterge kırmızı renge döner. Yeniden komut gelene kadar cihaz bu şekilde bekler.
Güç Ayar Kiti: Güç ayar kitinde 2kV ~  20kV arası el ile manuel ayar yapılabilir. Ayrıca yerli ya da yabancı hiçbir markada bulunmayan otomatik güç ayarı (SMART) özelliğine sahiptir. Eğer cihaz bu moda alınır ise kalıp içi etiketlemede kullanılan etiketin kalınlığına göre çıkış gücünü otomatik olarak kendi ayarlayarak o anda kullanılan etikete verilebilecek maksimum statik gücünü tespit edip bu güçte yükleme yapmaktadır. Örneklersek; eğer kalıba ard arda 2 farklı kalınlıkta etiket gönderilirse ince olana daha az, kalın olana ise daha fazla statik elektrik yükleme yapar. Ayrıca bu özellikle en ince etikette dahi etiketi delme ya da yakma gibi zararlardan korumaktadır.
Kullanım: Yüksek hızlı cpu ve güçlü çevre birimine sahip, alanında en son tasarım ve yazılım özellikleri ile lider konumdadır. Kolay kullanım ve SMART özelliğini bir araya getirmiştir. Mike soketine güç kablosunu takıp istediğiniz mod ya da çıkış gücünü ayarlayın ve çalışsın.
Kullanım Alanları: IML Kalıp içi etiketlemede genellikle 3 eksen robotların Y eksenine yandan giriş robotların ise X eksenine montaj yapılarak kullanılır. Bunun dışında elle statik yükleme işlemlerinde kullanılmaktadır.

ÜRÜN GÖRSELLERİ: