Statik Yükleme Jeneratörü 20kV

STATİK ELEKTRİK YÜKLEME JENERATÖRÜ 20kV
Sipariş Kodu: AKSO-T-20
GENEL BİLGİLER

Özellikleri bakımından oldukça üstün özellikler ile donatılmıştır. LCD ekranı, Statik çıkış göstergesi, Çıkış verildiğini gösteren uyarı ışığı, ayarlanan güç kademesini hafızasında tutabilme özelliği ve overload (spark atlamasında) güç çıkışını otomatik olarak kesebilme özelliklerine sahiptir.

Teknik Özellikler:

Gösterge: 2x16 Mavi Karakter LCD Ekran
Giriş Gerilimi: AC220V / 230V
Statik Çıkış Gücü ve Göstergesi: Statik Elektrik Yükleme Jenaratörünün IML için üretilen versiyonu   2kV  ~ 20kV - 1mA çıkış gücüne sahiptir.
Çıkış Gücü Ayarı:  Cihazın önünde bulunan membran üzerindeki  + ve – butonlarına basarak ayarlanabilmektedir.
Cihazı Çalıştırma: Cihaz RUN butonuna basılı tutulduğu sürece çıkış verebildiği gibi kutu arkasındaki soketten de sinyal alarak çıkış verebilir.
Anlık Kaçak Koruması:  Anlık kaçak olması durumunda statik çıkışı otomatik olarak kesilir, ekrandaki membranda bulunan overload gösterge Ledi 1.5 saniye yanar ve sonra söner.
Toprak Koruması:  Topraksız çalıştırılması halinde ekranda NO GROUND !! hatasını gösterir ve toprak bağlanana kadar cihaz çalışma moduna geçmez.
Kullanım Alanları: El ile Statik Yükleme, Kalıp İçi Etiketleme, Elektrostatik Yapıştırma, Kenar Yapıştırma, Poşetleme, Sunta Yapıştırma, Vakumlu Shrinkleme, Laminasyon Kaplama, İstifleme, Şerit Atma, IML Robot ve Otomatik Bobin Değiştirmede Yapıştırma ve Kaplama işlemlerinde kullanılabilir.

ÜRÜN GÖRSELLERİ: